الکتروموتور شورش گوانگلو چین SHORCH GUANGLU

الکتروموتور شورش گوانگلو چین SHORCH GUANGLU

الکتروموتور شورش گوانگلو چین SHORCH GUANGLU

شرکت گوانگلو از شرکتهای خوشنام چینی در زمینه تولید الکتروموتورهای با کیفیت و یکی از بزرگترین شرکت های صادر کننده الکتروموتور در اندازه های کوچک تا بزرگ می باشد. این شرکت در شهرک صنعتی شانشی در شهر تیاژو واقع شده و مساحت کارخانه بالغ بر ۲۵ هزار متر مربع میباشد. این شرکت از تجهیزات پیشرفته ای در خط تولید خود استفاده میکند که این موضوع تولید الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز با کیفیت را به همراه داشته است. در همین راستا لازم به ذکر است که شرکت گوانگلو در سال ۲۰۰۹ بدلیل کیفیت و بازدهی بالای محصولاتش، جایزه تکنولوژی برتر چین را دریافت نموده است.

الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز چینی مارک شورش (SHORCH) که در ایران عرضه می شوند تمامی استانداردهای بین المللی از جمله استاندارد IEC ، استاندارد ISO9001 ، گواهینامه های CCC ، CECP و CE را اخذ کرده و در راستای همین موضوع نیز با افتخار ادعا میکنیم که در طی تمام این سالها هیچ گونه الکتروموتور مرجوعی نداشته ایم که این نشان از کیفیت بالای محصولات و رضایت کامل مشتریان میباشد.

 

تضمین کیفیت

بازرگانی گرجی به دلیل اطمینان کامل از کیفیت محصولاتی که ارائه می کند اعلام می دارد که این شرکت تمامی محصولات خود را بصورت کاملا تضمینی به مشتریان محترم عرضه می کند و در صورتی که هر گونه مشکل فنی در الکتروموتورهای مصرفی مشتریان محترم بوجود بیاید (درصورتیکه کارشناس فنی مورد وثوق شرکت تایید کند که مشکل بوجود آمده بدلیل نقص در الکتروموتور بوده) بدون هیچگونه مشکلی دستگاه الکتروموتور تعمیر و به مشتری محترم تقدیم خواهد کرد. ما به محصولات خود اطمینان داریم و باز هم با قدرت اعلام میکنیم که تا بحال ، نه در الکتروموتورهای تکفاز و نه درالکتروموتورهای سه فاز ، بدلیل نقص فنی یا توان کم الکتروموتور هیچگونه مورد مرجوعی یا شکایت از طرف مشتریان خود نداشته ایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *