سهند دور اصفهان (حلزونی)

سهند دور اصفهان (حلزونی)

شرکت اصفهان سهند دور، طي سال ۱۳۶۲ در شهر اصفهان شروع به فعالیت صنعتی نمود و هــمگام با شرایط خاص کشور و خیزش صنعتی جامعه ایران، به تولید گیربکسهای حلزونی پرداخت.

این مجموعه درسال ۱۳۶۹ موافقت اصولی خودرا از وزارت صنایع دریافت نمودوبا توجه به اصل خدشه ناپذیر “کیفیت، بن مایه تولید است” به ادامه فعاليت پرداخت، کیفیتی که رضایت مصرف کننده،شرط حداقلی آنو بهترین تبلیغ برای محصولات تولیدی است.

خانواده سهند در ادامه فعالیت های خود با برپایی واحد طراحی، تحقیق و توسعه سعی كرد تا طراحی تولیدات خود را به سمت تحقق رسالت سازمانی که تولید محصول بر اساس اصول مهندسی و مهمترین آنيعني یکسان سازی بهبود یافته محصول بر اساس استانداردهای روز است،متمركز نماید.

سرانجام محاسبات و مطالعات مهندسی، خرید دستگاههای مجهز CNCو ساير دستگاههاي تخصصی،تجربه چندین ساله و حضور مستمر در نمایشگاههای داخلي و بین المللی و تبادلات فکری،خلاقیت، اعتماد به نفس و پافشاری بر گسترش و تخصصی کردن فعالیتها، تولیدات این شرکت را از گیربکس های حلزونی به محدوده وسیع تری سوق داد.

با توجه به اصول تولید گیربکس های خاص با ابعاد  و توانهای مختلف  که شامل :۱- شناسایی،۲-  طراحی  و ۳- ساخت می باشد،گروههای متعدد تخصصي، مسئوليت اجرا و پیگیریپروژهـــا را در این واحد صنعتی بر عهده گرفتند. صحه گذاری طراحی های این شرکت توسط نرم افزار های جامع مهندسی انجام می پذیرد و ضریب ایمنی طراحی سنجیده می شود.

 و امروز سهند با پیروی از این اصول،موفق به تولید انواع  گیربکس های حلزونی، هلیکال، مخروطی مارپیچ، هیپوئیدی، اسپروئیدی از ۱۲/۰ تا ۱۰مگاوات و با کیفیت های مطلوب مي باشد.

 از آنجایی که پویایی و ارتقاء کیفیت، سرلوحه تلاش این مجموعه بوده است، این شرکت با دریافت گــواهینامه  ISO9000  از مؤسسهSGS  سوئیس در سال ۱۳۷۸ جزء صد شرکت برتر کشور قرار گرفت و در راستای بروزرسانی سیستم مدیریت کیفت خود در سال ۱۳۹۲اقدام به دریافت گواهینامه۹۰۰۱-۲۰۰۸ISOاز شرکت  BRSو در سال ۱۳۹۳ اقدام به دریافت گواهی نامه های  CE , ISO 1004:2012 , Ts 29001 از شرکت DRS گردید.

این مجموعه با تأسیس واحد سهند ذوب، در ریخته گری قطعات مکانیکی به ویژه پوسته انواع گیربکس غنی شده چرا كه  این زیر مجموعه از سهند مجهز به کوره تنش گیری برای بهبود خواص مکانیکی، دستــگاه  شات بلاست و کوره های ذوب برنز و چدن زمینی می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *